Vývoj na
míruJednoduchá moderní aplikace, nebo složité a sofistikované řešení.
Marketing &
SEOPřivedeme ty správné návštěvníky na Váš web a pomůžeme je přeměnit v zákazníky.
Úžasný
DesignGrafické prostředí, které nadchne a poodhalí Váš projekt.
Vlastní
E-shop řešeníHotové řešení na míru, nebo plně uzpůsobené Vašim potřebám. Síla a sofistikovanost v preciznosti.Připravte se


—   Cesta digitálním světem začíná právě nyní

Ukážeme Vám možnosti propagace a pomůžeme nastavit ideální marketingový plán. Nalezneme optimální řešení a efektivní nástroj pro Vaše podnikání.

Full-service digitální agentura


—   Vy máte nápady, pojďme je uskutečnit

Expenio Group s.r.o. je full-service digitální agentura, která zajišťuje servis jak velkým, tak malým podnikatelům. Pomáhá růst a plnit ty nejzažší přání pro své klienty.

První krok k realizaci


—   Začněte růst ještě dnes

Vytvoříme grafiku, která Vás prodá a navrhneme výkonnostní marketing pro lepší konverze a návštěvnost. Přidáme kus kvalitního kódu, a to vše zaobalíme do Vaší nadcházející moderní značky.

 

My v číslech


Za nás mluví čísla, reference, klienti a dlouhodobé zkušenosti na trhu, které již přes 8 let aplikujeme pro všechny naše realizace a projekty. Snažíme se dělat maximum pro Vaší spokojenost.Neomezené možnosti


— Ilustrace které neznají hranice

Stálé zlepšování vede k pokrokům, tvoříme pro Vás ty nejkrásnější ilustrace a grafické práce. Vdechneme obrázkům život a ukážeme Vám jak ony dokáží vdechnout život Vašemu projektu..

Home_2-min

Home_3-min

Nebojíme se jakékoliv výzvy, ať už se jedná o velmi sofistikované řešení a nebo pouhý prezentační web. Na projekty, které realizujete se díváme okem profesionála, ale také člověka, chceme přeci tvořit hodnoty pro Vaše klienty. Tvoříme weby s láskou.


Precizní kód

Jak náročné tak jednoduché řešení nebojíme se výzev

Navrhnutí řešení, konstruktivní výsledek a nebo agilní vývoj

Online vývojová verze celou dobu během vývoje, vždy víte co se děje